W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

MKS ZABORZE ZABRZESTAL ZABRZE
MKS ZABORZE ZABRZE 5:3 STAL ZABRZE
2017-06-11, 11:00:00

PIAST GLIWICE 4:0 PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE
MSPN GÓRNIK ZABRZE 5:1 SPARTA ZABRZE
MKS ZABORZE ZABRZE 5:3 STAL ZABRZE

HARY CUP 2017 ŁÓDŹ

• autor: marcin2309, 2017-03-06 14:56

Drużyna nasza uczestnicząca w tegorocznej edycji Turnieju Hary Cup Łódź 2017 spisała się bardzo dobrze i ostatecznie turniej zakończyła na trzecim miejscu. Chcieliśmy podkreślić że drużyna nasza zgrała na 110% swoich możliwości i każdy zawodnik uczestniczący w zawodach dał z siebie wszystko i wzniósł się na wyżyny swoich możliwości. W pierwszym meczu w piątek pokonujemy gładko Pabianice 5 do 0 i sobotę  rozpoczynamy rywalizację z faworytem turnieju SMS Łódź , przegrywamy 1 do 0 , ale gramy jeden z najlepszych meczy w turnieju, jak by słupek Bolka Pawlasa nam wszedł do siatki oraz kilka minimalnie niecelnych strzałów wpadło do bramki to mogliśmy sprawić mega niespodziankę i pokonać SMS . Jednak następne mecze grając  z nożem na gardle  ponieważ  jak chcemy się liczyć w turnieju to nie możemy sobie pozwolić już na porażkę i ta sztuka nam się udaje, pokonujemy Talent Białystok 2 do 0 a następnie po bardzo emocjonującym spotkaniu z S.F Warszawa również wychodzimy zwycięsko i pokonujemy Warszawę 1 do 0 co daje nam awans do niedzielnych półfinałów . W niedziele jednak zmęczenie daje już o sobie znać i nie dajemy rady wywalczyć awansu do finału przegrywając  z Jagielonią Białystok 1 do 4, pomimo wszystko w małym  finale w meczu  o trzecie miejsce gramy z SMS Wocławek wygrywamy 1 do 0 i  zdobywamy brązowe medale , które jak najbardziej w tym roku się nam należały. Wyróżniony został nasz bramkarz Jakub Mikołajczak jako najlepszy bramkarz turnieju oraz Bolesław Pawlas z czterema bramkami na koncie był wice liderem klasyfikacji strzeleckiej turnieju . Generalnie chcieli byśmy żeby nasza drużyna grała na takim poziomie i z taki zaangażowaniem w lidze wtedy będziemy  spokojni o nasze wyniki.

Wszystkim  chłopakom uczestniczącym w turnieju chcemy pogratulować i powiedzieć że jesteśmy z nich DUMNI.