W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

PIAST GLIWICEMKS ZABORZE ZABRZE
PIAST GLIWICE 1:1 MKS ZABORZE ZABRZE
2017-11-11, 09:30:00

GWAREK ZABRZE 5:2 CONCORDIA KNURÓW
RUCH RADZIONKÓW 4:2 KS. AP GLIWICE
MSPN GÓRNIK ZABRZE 3:0 OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE
PIAST GLIWICE 1:1 MKS ZABORZE ZABRZE

1 MECZ SEZONU IV LIGI OKRĘGOWEJ 2017 - MKS ZABORZE : ...

• autor: irekt1020, 2017-04-06 10:05
1 MECZ SEZONU IV LIGI OKRĘGOWEJ 2017 - MKS ZABORZE : SPARTA ZABRZE 2 : 1

Rozpoczęły się rozgrywki  Ligowe Juniorów młodszych  w których uczestniczy 6 drużyn. Drużyna nasza, która niesprawiedliwie spadła z III Ligi chcę do niej jak najszybciej wrócić i zrobiła już pierwszy krok w tym kierunku.

Ciąg dalszy w rozwinięciu ;)

MKS zwyciężył z  zespołem z Mikulczyc  strzelając 2 bramki a tracąc niestety jedną. Zespół z Zaborza wszedł w mecz jak w masło nie schodząc  praktycznie z pola karnego gości . Jednakże nie wystarczy dominować utrzymaniem i wysokim pressingiem a trzeba jednak celnie strzelać tak aby nie robić z bramkarza Sparty bohatera , bo nie wątpliwie nim został. Po gradzie zmasowanego ataku i oddanych strzałów w pierwszej połowie strzelamy tylko jedną bramkę a mogło ich być co najmniej 6.  No cóż jak stara prawda mówi sytuacje zmarnowane potrafią się zemścić i pod koniec  1 połowy tracimy gola z dosłownie pierwszej akcji  gości . Gol wyrównujący  dodał chłopakom z Mikulczyc wiatru w skrzydła a naszym chłopcom je odciął. Gra już do końca spotkania była wyrównana, co bardzo wszystkich zaskoczyło bo jak można zagrać tak odmienne dwie połowy. Rozpoczęła się nerwówka i każdy mógł zdobyć gola zwycięskiego , dzięki bogu udało się to nam i strzelamy zwycięskiego gola . Wynik już nie ulega zmianie 3 pkt  zostają na Zaborzu . Pilkarze MKS-u  schodzą z boiska nie do końca zadowoleni  wiedzą , że takie mecze już nie mogą się powtórzyć . Totalna przewaga i jeden gol stracony przekreśla  sytuację i pewność wyższości  na boisku.