MKS ZABORZE ZABRZE 2001 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Wyszukiwarka

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

PIAST GLIWICEMKS ZABORZE ZABRZE
PIAST GLIWICE 1:1 MKS ZABORZE ZABRZE
2017-11-11, 09:30:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
GWAREK ZABRZE 5:2 CONCORDIA KNURÓW
RUCH RADZIONKÓW 4:2 KS. AP GLIWICE
MSPN GÓRNIK ZABRZE 3:0 OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE
PIAST GLIWICE 1:1 MKS ZABORZE ZABRZE

Tabela ligowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 83, wczoraj: 145
ogółem: 969 147

statystyki szczegółowe

Buttony

PARTNERZY

 

Aktualności

DOBRE WEJŚCIE W NOWY SEZON

  • autor: marcin2309, 2017-09-01 14:32

...Drużyna nasza po gruntownej przebudowie kadrowej z powodu odejścia kilku podstawowych  zawodników z klubu bardzo dobrze weszła w sezon. Pierwszy mecz wygrywamy 3 do 0 z Olimpią Piekary a drugi 3 do 1 z Conkordią Knurów na ich terenie. Zespół pomimo dużych zmian kadrowych , dołączeniu kilku nowych zawodników , oraz kilku zawodników z kadry rocznika 2002 spisuje się całkiem dobrze na starcie sezonu.

Martwi jedynie ciężka kontuzja naszego bramkarza z rocznika 2002 Pawła Krawczyka , której się nabawił w ostatnim meczu ligowym w Knurowie , na 10 minut przed końcowym gwizdkiem przy wyniku 3 do 0 dla nas Paweł starał się powstrzymać rozpędzonego zawodnika z Knurowa , który wyszedł na czysta pozycje i tak nie fortunie zderzyli się zawodnicy , że nasz bramkarz został odwieziony karetką do szpitala , jak się później okazało ze złamaną prawą nogą w goleniu.

Niestety liga toczy się dalej i drużyna musi sobie radzić bez Pawła , któremu życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia i na boisko, a wszystkich kibiców naszej drużyny zapraszamy na kolejny mecz ligowy w

niedziele o godzinie 12.00 z  A.P Gliwice

NA KONIEC CHCIAŁEM PODZIĘKOWAĆ NASZYM BYŁYM ZAWODNIKOM DAMIANOWI OKONIOWI, KRZYŚKOWI FICOWI, ŁUKASZOWI TWRUSZCE , BOLKOWI PAWLASOWI  DOMINIKOWI BRZOZOWSKIEMU ORAZ KUBIE MAKOWSKIEMU  ZA DŁUGOLETNIE REPREZENTOWANIE NASZEGO KLUBU W ROZGRYWKACH PIŁKARSKICH, ORAZ ŻYCZYĆ WAM SAMYCH SUKCESÓW W NOWYCH KLUBACH. CHCIAŁEM RÓWNIEŻ PODZIĘKOWAĆ MATIEMU , ZA DŁUGOLETNIĄ GRĘ W DRUŻYNIE MKS ZABORZE I ŻYCZYĆ SPEŁNIENIA MARZEŃ W NOWEJ PASJI , W KTÓREJ TERAZ CHCE SIĘ REALIZOWAĆ .

CHŁOPAKI PAMIĘTAJCIE ŻE NASZ KLUB ZAWSZE STOI  OTWOREM DLA WAS BO JESTEŚCIE NASZYMI WYCHOWANKAMI I NIE ZAPOMNIMY O WAS .

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [435]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków: